Vítejte na webových stránkách Rekondičního studia HARMONIE.                                      

Mým přáním je pomáhat všem, kteří chtějí prožívat svůj život bez bolestí na těle a s pozitivní myslí. Všem, kteří tohoto cíle chtějí dosáhnout nejen pasivním přijímáním, ale i vlastním přičiněním…

 

   Harmonie.. 

                .. těla a duše    

                       .. tradiční a přírodní terapie

                               .. východní a západní medicíny..

 

 

Informace o provozu

 

Provozní doba Rekondičního studia Harmonie je se závislá na předchozí dohodě s klientem.

 

Objednávky můžete učinit pomoci e-mailu, facebooku či telefonicky.

 

Poskytuji fyzioterapii a další rehabilitační, relaxační a regenerační služby pouze samoplátcům a to i bez lékařského předpisu.

V současné době bohužel nelze získat smlouvu se zdravotními pojišťovnami, které by fyzioterapeutickou péči v mé provozovně plně proplatily. U některých pojišťoven lze získat alespoň příspěvek na péči (např. VZP - Klub zdraví).

 

V Neveklově lze poskytnout rehabilitační péči osobám se sníženou pohyblivostí či upoutané na lůžko i v jejich domově.

Výsledek obrázku pro masáž

 

Kontaktujte nás

Výsledek obrázku pro avon

V Rekondičním studiu lze získat aktuální katalog pro objednání oblíbené kosmetiky Avon. Výběr můžete konzultovat s certifikovanou poradkyní kosmetiky Avon. Objednávky kosmetiky lze uskutečnit přímo v RS Harmonie, e-mailem či přes facebook. Dárky a vzorečky k objednávce.

 

 

OBCHŮDEK PRO RADOST

 

Nabídka prodeje ručně vyráběné bižuterie a domácí čerstvé kosmetiky (bylinná himalájská koupelová sůl, šumivé tablety do koupele, tělové a pleťové peelingy, tělový krém atd.). 

Po dohodě vyrobíme bižuterii či kosmetiku dle Vašeho přání

 
 

Novinky

Speciální žídle pro fyzioterapii či masáž

17.01.2016 22:51

Masážní židle inSPORTline Massy dřevěnáPro Vaše pohodlí při fyzioterapii či masáži je v Rekondičním studiu Harmonie k dispozici speciální židle, která umožní naprostou relaxaci svalstva krční páteře během terapie. Židle je rovněž skvělou alternativou pro nastávající maminky, seniory, osoby se sníženou mobilitou, či pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí při terapii ležet na břiše.

<< 1 | 2

Přejete si dostávat informace o novinkách a akcích?

Nejčastější dotazy

Mám sedavé zaměstnání a bolí mě krční páteř. Co je vhodnější, fyzioterapie nebo masáž?

Obě volby jsou správné. Osobně doporučuji nejprve projít odpornou fyzioterapíí, který neřeší jen okamžitý stav pohybového ústrojí. Při fyzioterapii se po odborném kineziologickém vyšetření korigují i Vaše pohybové stereotypy. Naučíte se provádět vhodná tělesná cvičení na doma i do kanceláře. Řešit budeme i ergonomii Vašeho pracovního prostředí. Po té doporučuji dopřát si čas od času relaxační masáž jako preventivní a podpůrný prostředek celkové rehabilitace v rámci zdravého životního stylu. Tip pro Vás: vyzkoušejte speciální rekondiční balíček pro bolavou šíji!

Jaký je rozdíl mezi fyzioterapií a masáží?

Značný. Masér nemusí být fyzioterapeut, ale fyzioterapeut může být i masér.

Fyzioterapie je zdravotnický obor, který se v dnešní době dá studovat jen na vysoké škole. Jedná se o ucelený přístup k léčbě řady obtíží pohybového aparátu, které vzniknou na neurologickém, ortopedickém, vývojovém a dalším podkladě. Registrovaný fyzioterapeut se musí celoživotně vzdělávat na odborných seminářích a kurzech, kde se naučí ovládat další speciální fyzioterapeutické metody a techniky, které po získání certifikátů může ve své praxi uplatnit.

Masáž je relaxační procedura, jejíž cílem je přispět k odpočinku a harmonizaci svalového aparátu. Je velmi vhodnou součásti všedního života každého z nás, zvláště pak jako prevence obtíží pohybového aparátu u sportovců či jednostranně pracujících lidí. Samozřejmostí je i její blahodárný účinek na psychiku člověka. Může přispět ke snížení stresu a zlepšení kvality spánku.

1 | 2 >>