Vítejte na webových stránkách Rekondičního studia HARMONIE.                                      

Mým přáním je pomáhat všem, kteří chtějí prožívat svůj život bez bolestí na těle a s pozitivní myslí. Všem, kteří tohoto cíle chtějí dosáhnout nejen pasivním přijímáním, ale i vlastním přičiněním…

 

   Harmonie.. 

                .. těla a duše    

                       .. tradiční a přírodní terapie

                               .. východní a západní medicíny..

 

 

Informace o provozu

 

Provozní doba Rekondičního studia Harmonie je se závislá na předchozí dohodě s klientem.

 

Objednávky můžete učinit pomoci e-mailu, facebooku či telefonicky.

 

Poskytuji fyzioterapii a další rehabilitační, relaxační a regenerační služby pouze samoplátcům a to i bez lékařského předpisu.

V současné době bohužel nelze získat smlouvu se zdravotními pojišťovnami, které by fyzioterapeutickou péči v mé provozovně plně proplatily. U některých pojišťoven lze získat alespoň příspěvek na péči (např. VZP - Klub zdraví).

 

V Neveklově lze poskytnout rehabilitační péči osobám se sníženou pohyblivostí či upoutané na lůžko i v jejich domově.

Výsledek obrázku pro masáž

 

Kontaktujte nás

Výsledek obrázku pro avon

V Rekondičním studiu lze získat aktuální katalog pro objednání oblíbené kosmetiky Avon. Výběr můžete konzultovat s certifikovanou poradkyní kosmetiky Avon. Objednávky kosmetiky lze uskutečnit přímo v RS Harmonie, e-mailem či přes facebook. Dárky a vzorečky k objednávce.

 

 

OBCHŮDEK PRO RADOST

 

Nabídka prodeje ručně vyráběné bižuterie a domácí čerstvé kosmetiky (bylinná himalájská koupelová sůl, šumivé tablety do koupele, tělové a pleťové peelingy, tělový krém atd.). 

Po dohodě vyrobíme bižuterii či kosmetiku dle Vašeho přání

 
 

Novinky

Obovení provozu

01.04.2019 21:08

Vážení klienti,oznamuji,že dneškem se lze opět objednávat na fyzioterapii a masáže a zároveň děkuji za Vaše pochopení v době výluky provozu. Příjemné dny všem, M.

Oznámení - omezení provozu

19.02.2019 09:48

Vážení klienti, velice se omlouvám, ale v následujících týdnech bohužel nemohu být k dispozici. Můj čtyřletý syn si zlomil nohu při lyžování a má vysokou nechodící sádru. Nyní tedy musím být maminka na 100%. Děkuji Vám za pochopení. MB

Speciální žídle pro fyzioterapii či masáž

17.01.2016 22:51

Masážní židle inSPORTline Massy dřevěnáPro Vaše pohodlí při fyzioterapii či masáži je v Rekondičním studiu Harmonie k dispozici speciální židle, která umožní naprostou relaxaci svalstva krční páteře během terapie. Židle je rovněž skvělou alternativou pro nastávající maminky, seniory, osoby se sníženou mobilitou, či pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí při terapii ležet na břiše.

Přejete si dostávat informace o novinkách a akcích?

Nejčastější dotazy

Je potřeba mít doporučení od lékaře?

Není. Na žádnou z Vámi vybraných procedur nepotřebujete předpis ani žádné doporučení od lékaře. Péče není hrazena z veřejného zdravotního pojištění, klient si ji tedy hradí sám, jelikož v současnosti nelze získat smlouvu se zdravotními pojišťovnami.

Co si mám s sebou do Harmonie přinést?

Nutně není nic třeba, uvítám však když si s sebou přinesete vlastní ručník či osušku a přezůvky. Především si přineste chuť podílet se na zlepšování Vašeho zdravotního stavu :-)

<< 1 | 2