Vítejte na webových stránkách Rekondičního studia HARMONIE.                                      

Mým přáním je pomáhat všem, kteří chtějí prožívat svůj život bez bolestí na těle a s pozitivní myslí. Všem, kteří tohoto cíle chtějí dosáhnout nejen pasivním přijímáním, ale i vlastním přičiněním…

 

   Harmonie.. 

                .. těla a duše    

                       .. tradiční a přírodní terapie

                               .. východní a západní medicíny..

 

 

Informace o provozu

 

Provozní doba Rekondičního studia Harmonie je se závislá na předchozí dohodě s klientem.

 

Objednávky můžete učinit pomoci e-mailu, facebooku či telefonicky.

 

Poskytuji fyzioterapii a další rehabilitační, relaxační a regenerační služby pouze samoplátcům a to i bez lékařského předpisu.

V současné době bohužel nelze získat smlouvu se zdravotními pojišťovnami, které by fyzioterapeutickou péči v mé provozovně plně proplatily. U některých pojišťoven lze získat alespoň příspěvek na péči (např. VZP - Klub zdraví).

 

V Neveklově lze poskytnout rehabilitační péči osobám se sníženou pohyblivostí či upoutané na lůžko i v jejich domově.

Výsledek obrázku pro masáž

 

Kontaktujte nás

Výsledek obrázku pro avon

V Rekondičním studiu lze získat aktuální katalog pro objednání oblíbené kosmetiky Avon. Výběr můžete konzultovat s certifikovanou poradkyní kosmetiky Avon. Objednávky kosmetiky lze uskutečnit přímo v RS Harmonie, e-mailem či přes facebook. Dárky a vzorečky k objednávce.

 

 

OBCHŮDEK PRO RADOST

 

Nabídka prodeje ručně vyráběné bižuterie a domácí čerstvé kosmetiky (bylinná himalájská koupelová sůl, šumivé tablety do koupele, tělové a pleťové peelingy, tělový krém atd.). 

Po dohodě vyrobíme bižuterii či kosmetiku dle Vašeho přání

 
 

Novinky

Ceník služeb od 1.7.2019

11.06.2019 16:05

Dobrý den, věnujte prosím pozornost novému ceníku služeb platného od 1.7.2019. Příjemné slunečné dny. MB

Obovení provozu

01.04.2019 21:08

Vážení klienti,oznamuji,že dneškem se lze opět objednávat na fyzioterapii a masáže a zároveň děkuji za Vaše pochopení v době výluky provozu. Příjemné dny všem, M.

Oznámení - omezení provozu

19.02.2019 09:48

Vážení klienti, velice se omlouvám, ale v následujících týdnech bohužel nemohu být k dispozici. Můj čtyřletý syn si zlomil nohu při lyžování a má vysokou nechodící sádru. Nyní tedy musím být maminka na 100%. Děkuji Vám za pochopení. MB

1 | 2 >>

Přejete si dostávat informace o novinkách a akcích?

Nejčastější dotazy

Je potřeba mít doporučení od lékaře?

Není. Na žádnou z Vámi vybraných procedur nepotřebujete předpis ani žádné doporučení od lékaře. Péče není hrazena z veřejného zdravotního pojištění, klient si ji tedy hradí sám, jelikož v současnosti nelze získat smlouvu se zdravotními pojišťovnami.

Co si mám s sebou do Harmonie přinést?

Nutně není nic třeba, uvítám však když si s sebou přinesete vlastní ručník či osušku a přezůvky. Především si přineste chuť podílet se na zlepšování Vašeho zdravotního stavu :-)

<< 1 | 2