Od 1.10.2021 je provoz Rekondičního studia dočasně přerušen - Mateřská dovolená   

 

Vítejte na webových stránkách Rekondičního studia HARMONIE.                                      

Mým přáním je pomáhat všem, kteří chtějí prožívat svůj život bez bolestí na těle a s pozitivní myslí. Všem, kteří tohoto cíle chtějí dosáhnout nejen pasivním přijímáním, ale i vlastním přičiněním…

 

   Harmonie.. 

                .. těla a duše    

                       .. tradiční a přírodní terapie

                               .. východní a západní medicíny..

 

 

Informace o provozu

 

Provozní doba Rekondičního studia Harmonie je se závislá na předchozí dohodě s klientem.

 

Objednávky můžete učinit pomoci e-mailu, facebooku či telefonicky.

 

Poskytuji fyzioterapii a další rehabilitační, relaxační a regenerační služby pouze samoplátcům a to i bez lékařského předpisu.

V současné době bohužel nelze získat smlouvu se zdravotními pojišťovnami, které by fyzioterapeutickou péči v mé provozovně plně proplatily. U některých pojišťoven lze získat alespoň příspěvek na péči (např. VZP - Klub zdraví).

 

V Neveklově lze poskytnout rehabilitační péči osobám se sníženou pohyblivostí či upoutané na lůžko i v jejich domově.

Výsledek obrázku pro masáž

 

Výsledek obrázku pro avon

V Rekondičním studiu lze získat aktuální katalog pro objednání oblíbené kosmetiky Avon. Výběr můžete konzultovat s certifikovanou poradkyní kosmetiky Avon. Objednávky kosmetiky lze uskutečnit přímo v RS Harmonie, e-mailem či přes facebook. Dárky a vzorečky k objednávce.

 

 

OBCHŮDEK PRO RADOST

 

Nabídka prodeje ručně vyráběné bižuterie a domácí čerstvé kosmetiky (bylinná himalájská koupelová sůl, šumivé tablety do koupele, tělové a pleťové peelingy, tělový krém atd.). 

Po dohodě vyrobíme bižuterii či kosmetiku dle Vašeho přání

 
 

Novinky

Mateřská dovolená - přerušení provozu

27.07.2021 16:38
Dobrý den, prosím všechny obdarované klienty o uplatnění dárkových poukazů. Od měsíce Října 2021 bude provoz studia z rodinných důvodů přerušen. Pozdější uplatnění poukazů či další prodloužení jejich platnosti nebude možné. Děkuji za pochopení.

Dárkové poukázky

08.07.2021 22:07
Dobrý den, prosím všechny klienty, kteří u mne mají ještě nevybrané poukázky z předcovidové doby, aby mne co nejdříve kontaktovali. Další prodloužení platnosti poukázek nebude z rodinných důvodů možné. Děkuji za pochopení.

PŘERUŠENÍ PROVOZU

21.10.2020 13:33
Dobrý den, dle nařízení vlády jsem nucena opět do odvolání uzavřít provozovnu. Budu se na Vás těšit v lepších časech, přeji pevné zdraví Vám i Vašem blízkým.

Dovolená

08.08.2020 13:25
Dobrý den, v týdnu od 10.8. bude studio z důvodu dovolené zavřeno. Objednávky budu vyřizovat v tydnu následujícím. Děkuji za pochopení a přeji krásné prosluněné dny. M.

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

23.02.2020 11:34
Vážení a milí klienti, s potěšením Vám mohu oznámit, že již je možnost objednat se na novou proceduru a tou je Přístrojová lymfodrenáž. Jedna cca hodinová terapie zahrnuje manuální ošetření bazálních uzlin na přední straně krku, samotnou přístrojovou lymfodrenáž dolní poloviny těla pomocí lymfo....

Medová detoxikační masáž

09.11.2019 19:12
Na základě výsledků probíhající ankety týkající se rozšíření nabídky služeb, jsem se v následujícím roce rozhodla absolvovat kurz Medové detoxikační masáže a terapie medem a dopřát tuto terapii začátkem jara jejím příznivcům. Budu se moc těšit!

Speciální žídle pro fyzioterapii či masáž

17.01.2016 22:51
Pro Vaše pohodlí při fyzioterapii či masáži je v Rekondičním studiu Harmonie k dispozici speciální židle, která umožní naprostou relaxaci svalstva krční páteře během terapie. Židle je rovněž skvělou alternativou pro nastávající maminky, seniory, osoby se sníženou mobilitou, či pro ty, kteří nemohou...

Přejete si dostávat informace o novinkách a akcích?

Nejčastější dotazy

Je potřeba mít doporučení od lékaře?

Není. Na žádnou z Vámi vybraných procedur nepotřebujete předpis ani žádné doporučení od lékaře. Péče není hrazena z veřejného zdravotního pojištění, klient si ji tedy hradí sám, jelikož v současnosti nelze získat smlouvu se zdravotními pojišťovnami.

Co si mám s sebou do Harmonie přinést?

Nutně není nic třeba, uvítám však když si s sebou přinesete vlastní ručník či osušku a přezůvky. Především si přineste chuť podílet se na zlepšování Vašeho zdravotního stavu :-)

<< 1 | 2