Skořicová anticelulitidní masáž dolních končetin a hýždí

 

Příjemná detoxikační procedura, u které si odpočinete a zároveň pomůžete Vašim nohám získat zpět svou vitalitu.

Popis procedury:

Procedura začíná prohřívacím skořicovým zábalem stehen a hýždí. Skořicový zábal je kosmetická metoda využívána při tvarování postavy. Cílem metody je úbytek objemu a celkové zlepšení vzhledu kůže postižené celulitidou (a také křečovými žilami a popraskanými žilkami).

Zábal začíná aplikací skořicového krému. Po nanesení krému následuje bandáž pomocí fólie, která zajišťuje rovnoměrný tlak na všechny ošetřované části těla. Lymfatické a krevní cévy  jsou tak připraveny odvádět přebytečnou tekutinu spolu se zplodinami procesu látkové výměny. Takto putují toxické látky až do orgánů, kterými jsou vyloučeny z těla ven. Aby se však tyto zplodiny mohly z organizmu dobře vylučovat, je třeba zajistit dostatek tekutin v tkáních. Proto je nezbytné nejen v den procedury zajistit správný pitný režim.

 

Během působení zábalu problematických partií provádím relaxační masáž plosek nohou.

Druhou částí procedury je masáž svalstva dolních končetin. Zde má klient na výběr, zda se rozhodne pro klasickou švédskou rekondiční masáž, či zvolí intenzivnější masáž baňkami, která napomáhá správnému toku mízy v lymfatickém ústrojí.

Při masáži dochází k uvolnění svalů, zlepšení trofiky kůže a k navozenÍ příjemných pocitů. Použitý olej se skořicovým extraktem má přírodní antiseptické účinky, podporuje látkovou výměnu a působí proti únavě.

Skořicová procedura má:

  • zlepšit buněčný metabolismus - spalování podkožního tuku, redukce tukových polštářků
  • podpořit krevní oběh
  • vézt k přirozené detoxikaci tkáně
  • posílit imunitní systém
  • přispět k celkové relaxaci